ZÁKLADNÍ INFO

Komerční objekt P537 je situován u hlavní silnice vedoucí do centra města, kde se ulice Pražská kříží s ul. Žižkova a Úpická. P537 nabízí reprezentativní prostory, reklamní plochy a vlastní parkovací stání. V minulosti na tomto místě stávala Benzina, čerpací stanice pohonných hmot. V budoucnu by se křižovatka ulic Pražská, Žižkova a Úpická měla proměnit v okružní křižovatku. Studie této okružní křižovatky je již zpracována.

VÝSTAVBA

Výstavba objektu P537 byla zahájena v roce 2004, po 5 letém jednání se zástupci Města Trutnov. Při výstavbě byly použity kvalitní materiály a byl zajištěn profesionální dohled na dodržování správných technologických postupů. Kolaudace proběhla v září 2005. O čtyři roky později započaly úpravy okolí objektu P537, které umožnily výstavbu jižně orientované terasy a vyhrazených parkovacích stání přímo u komerčního objektu. Opěrná zeď, stabilní základ pro přístup na jižně orientovanou terasu s exteriérovým schodištěm vedoucím přímo z parkoviště, byla vybudována z gabionů. V roce 2015 byly úpravy okolí završeny revitalizací zelených ploch v okolí objektu P537 a přilehlého parkoviště.

DESIGN

P537 je svým nevšedním půdorysem, ve kterém se propojuje půlkruhová (přední) část s obdelníkovou (zadní) částí, a atypickým tvarem střechy velmi výraznou stavbou Trutnova. Hmota objektu je však kompaktní. Velkoformátové prosklení půlkruhové přední části objektu je otevřeno křižovatce ulic Pražská, Žižkova a Úpická. Na veškeré výplně byly použity hliníková okna a dveře. Pro nosnou konstrukci střechy byly použity lepené masivní vazníky. Strop (pohled z interiéru) je pak kombinací trámové masivní konstrukce a dřevěného záklopu z palubek. Interiér se nese v duchu „v jednoduchosti je krása“, kde prim hraje dřevo, sklo a lícové zdivo celoplošně použité i na fasádě objektu. P537 – místo pro vaše podnikání.

TECHNOLOGIE

P537 miluje moderní technologie :-). Každý prostor má svá měření spotřeby energií a médií. Automatický regulační systém topného systému zajišťuje minimální náklady na vytápění, kamerový systém a elektronický zabezpečovací systém s možností napojení na pult centralizované ochrany zajistí kontrolu a bezpečnost pronajatého prostoru, soumrakové čidlo zajistí optimální režim pro vaši světelnou reklamu, vysokorychlostní internet a satelitní příjem dává velkorysý prostor pro vaše data a komunikaci, automatická závora před privátním parkovištěm, reklamní plochy osvětlené LED reflektory. P537 – místo pro vaše podnikání.

NÁJEMNÍCI

P537 je komerční objekt, který zajistil obchodní prostory pro prodej vozů značky BMW (prostory v 1.NP, rok 2005 – 2010), umožnil vybudovat první nekuřáckou kavárnu a koktejlový bar v Trutnově (prostory v 2.NP, rok 2005 – 2008), zajistil kancelářské prostory pro vznik klientského centra společnosti Partners – finanční poradenství jinak (celý objekt, 2010 – 2015). P537 zajistí prostor i pro váš business. P537 – místo pro vaše podnikání.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace